Her Zaman Anlamak İçin Dinleyin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Her Zaman Anlamak İçin Dinleyin

89,5 Radyo Hilal

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» necip fazil ayasofya hitabesi
RAHMAN'ın SELAMI, RAHMETİ VE BEREKETİ SİZİN VE TÜM MÜ'MİNLERİN ÜZERİNE OLSUN... Icon_minitimeCuma Mart 02, 2012 7:40 am tarafından cihan sanli

» osmanli hangi bolgeyi ne kadar yonetti
RAHMAN'ın SELAMI, RAHMETİ VE BEREKETİ SİZİN VE TÜM MÜ'MİNLERİN ÜZERİNE OLSUN... Icon_minitimeC.tesi Şub. 25, 2012 7:17 am tarafından cihan sanli

» misvakin onemi
RAHMAN'ın SELAMI, RAHMETİ VE BEREKETİ SİZİN VE TÜM MÜ'MİNLERİN ÜZERİNE OLSUN... Icon_minitimePtsi Şub. 20, 2012 6:58 am tarafından cihan sanli

» cay nasil demlenir
RAHMAN'ın SELAMI, RAHMETİ VE BEREKETİ SİZİN VE TÜM MÜ'MİNLERİN ÜZERİNE OLSUN... Icon_minitimePerş. Şub. 09, 2012 6:46 pm tarafından cihan sanli

» Aksam namazi guzel bir animasyon
RAHMAN'ın SELAMI, RAHMETİ VE BEREKETİ SİZİN VE TÜM MÜ'MİNLERİN ÜZERİNE OLSUN... Icon_minitimePerş. Şub. 09, 2012 7:54 am tarafından cihan sanli

» seyh sait...
RAHMAN'ın SELAMI, RAHMETİ VE BEREKETİ SİZİN VE TÜM MÜ'MİNLERİN ÜZERİNE OLSUN... Icon_minitimePaz Şub. 05, 2012 8:45 am tarafından cihan sanli

» kemali desifre
RAHMAN'ın SELAMI, RAHMETİ VE BEREKETİ SİZİN VE TÜM MÜ'MİNLERİN ÜZERİNE OLSUN... Icon_minitimePaz Şub. 05, 2012 8:33 am tarafından cihan sanli

» Günlük hayatta hangi isim, kaç kere, ne için zikredilmeli?
RAHMAN'ın SELAMI, RAHMETİ VE BEREKETİ SİZİN VE TÜM MÜ'MİNLERİN ÜZERİNE OLSUN... Icon_minitimePaz Şub. 05, 2012 7:20 am tarafından cihan sanli

» Resulullah efendimizi taniyipta sevmeyen yoktur
RAHMAN'ın SELAMI, RAHMETİ VE BEREKETİ SİZİN VE TÜM MÜ'MİNLERİN ÜZERİNE OLSUN... Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 8:52 am tarafından cihan sanli

En iyi yollayıcılar
cihan sanli
RAHMAN'ın SELAMI, RAHMETİ VE BEREKETİ SİZİN VE TÜM MÜ'MİNLERİN ÜZERİNE OLSUN... I_vote_lcapRAHMAN'ın SELAMI, RAHMETİ VE BEREKETİ SİZİN VE TÜM MÜ'MİNLERİN ÜZERİNE OLSUN... I_voting_barRAHMAN'ın SELAMI, RAHMETİ VE BEREKETİ SİZİN VE TÜM MÜ'MİNLERİN ÜZERİNE OLSUN... I_vote_rcap 
şerife sedef
RAHMAN'ın SELAMI, RAHMETİ VE BEREKETİ SİZİN VE TÜM MÜ'MİNLERİN ÜZERİNE OLSUN... I_vote_lcapRAHMAN'ın SELAMI, RAHMETİ VE BEREKETİ SİZİN VE TÜM MÜ'MİNLERİN ÜZERİNE OLSUN... I_voting_barRAHMAN'ın SELAMI, RAHMETİ VE BEREKETİ SİZİN VE TÜM MÜ'MİNLERİN ÜZERİNE OLSUN... I_vote_rcap 
Murat Eyce
gülşen
fatih
sevdali gozler
muhammedali
deruni
goramaz58
SiyahNur
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 143 kişi Çarş. Ağus. 09, 2017 5:24 am tarihinde online oldu.

RAHMAN'ın SELAMI, RAHMETİ VE BEREKETİ SİZİN VE TÜM MÜ'MİNLERİN ÜZERİNE OLSUN...

YazarMesaj
şerife sedef

şerife sedef

RAHMAN'ın SELAMI, RAHMETİ VE BEREKETİ SİZİN VE TÜM MÜ'MİNLERİN ÜZERİNE OLSUN... Empty
MesajKonu: RAHMAN'ın SELAMI, RAHMETİ VE BEREKETİ SİZİN VE TÜM MÜ'MİNLERİN ÜZERİNE OLSUN...   RAHMAN'ın SELAMI, RAHMETİ VE BEREKETİ SİZİN VE TÜM MÜ'MİNLERİN ÜZERİNE OLSUN... Icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 5:03 pm

RAHMAN'ın SELAMI, RAHMETİ VE BEREKETİ SİZİN VE TÜM MÜ'MİNLERİN ÜZERİNE OLSUN...ÜMMETİ MUHAMMEDİN KANDİLİ MÜBAREK OLSUN İNŞALLAH...RABBİM O'(s.a.v)e LAYIK ÜMMET OLABİLMEYİ NASİP ETSİN BİZLERE...SELAM VE DUA İLE...
Es-selamu aleyke Ya Rasulallah

Es-selamu aleyke Ya Habiballah

Es-selamu aleyke Ya Nebiyallah

Selam Sana Ey Gül-i Rana !

Gül peygamberim,
Ümmetin Sana selam gönderince, Allah (c.c)`in melekleri bu selami alir Sana iletirlermis, öyle ise:

Selam Sana Ey Gül-i Rana !

Ya Rasulallah,

Şuan elimde tuttugum kalem dahi hal-i ruhuyetimi Sana izah etmekten aciz kaliyor. Ve Sana yazdigim her kelimeyi kelime olarak degilde ruhumdan gelen bir duygu yuku olarak kelimelere yansitiyorum. Neye, nerden ve nasil basliyacagimi bilmeden, bir sehre ilk defa tesrif eden bir insan gibi, ben de hangi duygu selinde bogulacagimi bilmeden baslamak istiyorum acizane.

Ya Habiballah,

Gönlümün Gülü, ruhumun huzur kaynagi, guzide insan, rahmet peygamberim!
Güllere bakipta hayran olmamak olmaz, guller kokusunu da o guzelligini de Senden almistir. Kimbilir Senin cemaline bakanlar ne kadar meftun oldular Sana. Hani Ebu Cehil Sana: Ya Muhammed ne kadar cirkinsin demisti. Sen de sukut etmistin, Sen biliyordun ki herkes kalbinin guzelligi kadar guzelligi gorebilirdi. Ve derken Ebu Bekir (ra), sadik dostun gelmisti de Sana hayran hayran bakip, ve can-i gonulden: Ya Rasulallah ne kadar guzelsin demisti.

Sana Ebu Bekir(ra) gozuyle bakmayi ne kadar yeglerdim. Ben de Yesil Kubbeni seyrediyorum resimlerde. Ne kadar Ebu Bekir (ra) misali hayranlikla bakmayi beceremesemde, Senin icin kalbimin en derinliklerinde Sana ozlemim ve sevgim var. Ya Rasulallah, ne zaman dunya hayati beni cok mutlu ediyor ven ne zaman benim canimi acitiyor, o an odama kosuyor ve Senin Yesil Kubbeni bakarak agliyorum. Sanki Sen yanimdaymissin gibi Seninle konusuyor ve mutlulugu, da huznu de Seninle yasiyorum. Masuk asksiz olmaz Ya Habiballah. Yuregimdeki yanan gizli bir korsun ve insaAllah hep oyle kalacaksin.

Ey Gonuller Sultani, Ask ikliminin en Guzel Sevdasi,

Kalbimiz aciyor buralarda. Seni Sensiz yasamak zor geliyor bizlere. Senin yolunda gidenlerden yuz ceviriyor bir coklari. Islam garip baslamisti, suanda boynu bukuk devam ediyor ya Rasulallah. Bu kadar guzel bir dini guzel yasayamayan bizlere, darbe ustune darbe indiriliyor. Allah c.c.`a kasem olsun ki, bizler birseylerin farkina varma noktasindayiz Ya Rasulallah. Indirilen darbeler artik gozumuzu acmamiza vesile oldu biiznillah. Bu kalpler Hak`kin ve Senin askini yasadikca islam bayragida gonullerde ve bu kainatta hep dalgalanacak insaAllah.

Ya Rasulallah, yurekler Senin ozlemine bogulmus, Senin Sancaginin altinda bulusacagimiz gunu bekliyoruz.
Ne kadar gunahkar olsakta, Seni cok seviyoruz, ve sairin diliyle Seni Seven Senin gibi olmali bunun da idrakindeyiz acizane.

Duygularimi dahi anlatmaktan aciz kaldigim suanlarda mektubuma son veriyorum. Ben isterdim ki Ya Rasulallah, Sana yazdigim her mektubun altina gozyaslarimla imzami atabilseydim.

Fakat
O beklenen gunde sefaatinden bizleri mahrum eyleme Sevgili Peygamberim

Ve tekrardan

Selam Sana Ey Gul- Rana !
http://www.karavasar.tr.gg

RAHMAN'ın SELAMI, RAHMETİ VE BEREKETİ SİZİN VE TÜM MÜ'MİNLERİN ÜZERİNE OLSUN...
1 sayfadaki 1 sayfası