Her Zaman Anlamak İçin Dinleyin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Her Zaman Anlamak İçin Dinleyin

89,5 Radyo Hilal

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» necip fazil ayasofya hitabesi
Öyle çaresizim ki Rabbim, Icon_minitimeCuma Mart 02, 2012 7:40 am tarafından cihan sanli

» osmanli hangi bolgeyi ne kadar yonetti
Öyle çaresizim ki Rabbim, Icon_minitimeC.tesi Şub. 25, 2012 7:17 am tarafından cihan sanli

» misvakin onemi
Öyle çaresizim ki Rabbim, Icon_minitimePtsi Şub. 20, 2012 6:58 am tarafından cihan sanli

» cay nasil demlenir
Öyle çaresizim ki Rabbim, Icon_minitimePerş. Şub. 09, 2012 6:46 pm tarafından cihan sanli

» Aksam namazi guzel bir animasyon
Öyle çaresizim ki Rabbim, Icon_minitimePerş. Şub. 09, 2012 7:54 am tarafından cihan sanli

» seyh sait...
Öyle çaresizim ki Rabbim, Icon_minitimePaz Şub. 05, 2012 8:45 am tarafından cihan sanli

» kemali desifre
Öyle çaresizim ki Rabbim, Icon_minitimePaz Şub. 05, 2012 8:33 am tarafından cihan sanli

» Günlük hayatta hangi isim, kaç kere, ne için zikredilmeli?
Öyle çaresizim ki Rabbim, Icon_minitimePaz Şub. 05, 2012 7:20 am tarafından cihan sanli

» Resulullah efendimizi taniyipta sevmeyen yoktur
Öyle çaresizim ki Rabbim, Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 8:52 am tarafından cihan sanli

En iyi yollayıcılar
cihan sanli
Öyle çaresizim ki Rabbim, I_vote_lcapÖyle çaresizim ki Rabbim, I_voting_barÖyle çaresizim ki Rabbim, I_vote_rcap 
şerife sedef
Öyle çaresizim ki Rabbim, I_vote_lcapÖyle çaresizim ki Rabbim, I_voting_barÖyle çaresizim ki Rabbim, I_vote_rcap 
Murat Eyce
gülşen
fatih
sevdali gozler
muhammedali
deruni
goramaz58
SiyahNur
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 143 kişi Çarş. Ağus. 09, 2017 5:24 am tarihinde online oldu.

Öyle çaresizim ki Rabbim,

YazarMesaj
gülşen

gülşen

Öyle çaresizim ki Rabbim, Empty
MesajKonu: Öyle çaresizim ki Rabbim,   Öyle çaresizim ki Rabbim, Icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 6:19 pm

Çarelere ermiyor aklım…
Bir yüzüm solgunken, isyankar öbür yanım…
Öğütleri masal gibi dinliyorum…
Nasihatler ninni misali geliyor,
Başımı sallıyorum.. sanki anlamış gibi…
Beni takipte ızdırap.. Peşimden gelir kabuslar…
Kimsem yokmuş şu dünyada senden başka!..
Merhametine uzatıyorum ellerimi…
Senin rahmetinle yıkamak istiyorum kirli tövbelerimi..
Dizginle çılgınlıklarımı…affet günahlarımı..
Ey affetmeyi seven Rabbim, sil göz yaşlarımı..
Sen teselli et beni, serinlik sun şu bağrıma…
Vardır bunda da bir hayır..
Hayırlı kederlerimi sen sevdir bana!..
Tıpkı geceye saçılan yıldızlar gibi,
Ömrüme ışık olsun, sıkıntı anlarımda ettiğim dualar..
Hüzünlerde olgunlaştır beni..
Cahilim çok cahilim..
Sen yolum ol! Sen sonum ol!
Sen tut elimden, sana giden yollarda nurum ol!
Dağlar kadar günahlarıma,
Bir avuç tövbe kırıntısı getirdim…
Sen derman ol şu volkanlarıma…
Sensiz bir yürek ne kadar boş!..
Affeyle Ya Rabbel alemin… AFFEYLE....
http://www.ismailtuzen.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» EY RABBİM
» RABBİM SEVGİLİME KAVUŞMAK
» Ne çok hatıram var seninle Rabbim
» Ey gökleri yıldızlarıyla, zemini üzerindekilerle ve bütün kâinâtı sanat harikası halinde yaratan yüce Rabbim!