Her Zaman Anlamak İçin Dinleyin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Her Zaman Anlamak İçin Dinleyin

89,5 Radyo Hilal

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» necip fazil ayasofya hitabesi
GECELERE YOLCUYUM!!! Icon_minitimeCuma Mart 02, 2012 7:40 am tarafından cihan sanli

» osmanli hangi bolgeyi ne kadar yonetti
GECELERE YOLCUYUM!!! Icon_minitimeC.tesi Şub. 25, 2012 7:17 am tarafından cihan sanli

» misvakin onemi
GECELERE YOLCUYUM!!! Icon_minitimePtsi Şub. 20, 2012 6:58 am tarafından cihan sanli

» cay nasil demlenir
GECELERE YOLCUYUM!!! Icon_minitimePerş. Şub. 09, 2012 6:46 pm tarafından cihan sanli

» Aksam namazi guzel bir animasyon
GECELERE YOLCUYUM!!! Icon_minitimePerş. Şub. 09, 2012 7:54 am tarafından cihan sanli

» seyh sait...
GECELERE YOLCUYUM!!! Icon_minitimePaz Şub. 05, 2012 8:45 am tarafından cihan sanli

» kemali desifre
GECELERE YOLCUYUM!!! Icon_minitimePaz Şub. 05, 2012 8:33 am tarafından cihan sanli

» Günlük hayatta hangi isim, kaç kere, ne için zikredilmeli?
GECELERE YOLCUYUM!!! Icon_minitimePaz Şub. 05, 2012 7:20 am tarafından cihan sanli

» Resulullah efendimizi taniyipta sevmeyen yoktur
GECELERE YOLCUYUM!!! Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 8:52 am tarafından cihan sanli

En iyi yollayıcılar
cihan sanli
GECELERE YOLCUYUM!!! I_vote_lcapGECELERE YOLCUYUM!!! I_voting_barGECELERE YOLCUYUM!!! I_vote_rcap 
şerife sedef
GECELERE YOLCUYUM!!! I_vote_lcapGECELERE YOLCUYUM!!! I_voting_barGECELERE YOLCUYUM!!! I_vote_rcap 
Murat Eyce
gülşen
fatih
sevdali gozler
muhammedali
deruni
goramaz58
SiyahNur
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 143 kişi Çarş. Ağus. 09, 2017 5:24 am tarihinde online oldu.

GECELERE YOLCUYUM!!!

YazarMesaj
şerife sedef

şerife sedef

GECELERE YOLCUYUM!!! Empty
MesajKonu: GECELERE YOLCUYUM!!!   GECELERE YOLCUYUM!!! Icon_minitimeÇarş. Kas. 04, 2009 11:35 am

GECELERE YOLCUYUM!!!

Aslında herşeyİ düşünerek ama hiçbirşeyi bilmeden çıkıyorum yola.

Sanıyorum ki gündüzleri koyup gitmek aydınlatacak gündüzün karanlığını.
Sanıyorum ki gidince herşey daha güzel olacak..

Bütün bilinmezliklere rağmen gidiyorum.

Yalancı bir teselli dolduruyorum çantama.Ruhumu ikna edemiyor,bedenimi kandırıyorum.Gittiğim yerde herşey güzel olacak diye masal anlatıyorum gönlüme.
Dört yaşındaki bir çocuk gibi dinliyor,on yaşındaki bir çocuk gibi inanmıyor..Bense inanmak istiyorum..

Aslında sitemim gündüzlere..Sitemim gündüzler kadar arttıkça yalnızlığımda gündüzlerin kalabalıklığı kadar çoğalıyor.
Ben geceyi,gecenin tenhasını daha sevgili buluyorum..
Gündüzlerde yediğim her darbeyi,her çileyi bir yıldıza satmak için gecelere gitmek istiyorum.

Hazırlıklarımı yapıyorum.Yanıma bir şişe Filistin kanı,boynuma uğur getirsin diye mostarı kolye yapıyorum.Kan damla damla kanarken,kolye boncuk boncuk dökülüyor ve yolumu kapatıyor.

geldiğimde herşey daha güzel olacak.İşte bu yüzden gidiyorum.Bu yüzden gecelere yolcuyum.Bilmiyorum ne zaman biter.
Sözlerim,uyku,karanlık,yıldızlar,soğuk,şiir,kalemim,gözlerimin yorgunluğu ve dualarım ve ruyalarım.Biz on kişi gecelere yolcuyuz.
Kuru kuruya beden göçü olsa da gönlümüzü hicret diye kandırıyoruz.Kandırdıkça kendi gözümüzde büyüyoruz,Gözümüzde büyüdükçe,büyüklerin gözünde küçülüyoruz.Küçüldükçe kulluğumuzu hatırlıyoruz.Küçüldükçe küçüklüğümüzü anımsıyoruz.bunun farkına vardıkça yüceliyoruz.İşte o zaman anlıyoruz ey terennüm ;benliğin önünde büyümekle,O'nun(cc)indinde ki yücelmenin arasındaki farkı.
http://www.karavasar.tr.gg

GECELERE YOLCUYUM!!!
1 sayfadaki 1 sayfası