Her Zaman Anlamak İçin Dinleyin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Her Zaman Anlamak İçin Dinleyin

89,5 Radyo Hilal

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» necip fazil ayasofya hitabesi
~~Sustum! Acılarım konuşuyor Yalnız~~ Icon_minitimeCuma Mart 02, 2012 7:40 am tarafından cihan sanli

» osmanli hangi bolgeyi ne kadar yonetti
~~Sustum! Acılarım konuşuyor Yalnız~~ Icon_minitimeC.tesi Şub. 25, 2012 7:17 am tarafından cihan sanli

» misvakin onemi
~~Sustum! Acılarım konuşuyor Yalnız~~ Icon_minitimePtsi Şub. 20, 2012 6:58 am tarafından cihan sanli

» cay nasil demlenir
~~Sustum! Acılarım konuşuyor Yalnız~~ Icon_minitimePerş. Şub. 09, 2012 6:46 pm tarafından cihan sanli

» Aksam namazi guzel bir animasyon
~~Sustum! Acılarım konuşuyor Yalnız~~ Icon_minitimePerş. Şub. 09, 2012 7:54 am tarafından cihan sanli

» seyh sait...
~~Sustum! Acılarım konuşuyor Yalnız~~ Icon_minitimePaz Şub. 05, 2012 8:45 am tarafından cihan sanli

» kemali desifre
~~Sustum! Acılarım konuşuyor Yalnız~~ Icon_minitimePaz Şub. 05, 2012 8:33 am tarafından cihan sanli

» Günlük hayatta hangi isim, kaç kere, ne için zikredilmeli?
~~Sustum! Acılarım konuşuyor Yalnız~~ Icon_minitimePaz Şub. 05, 2012 7:20 am tarafından cihan sanli

» Resulullah efendimizi taniyipta sevmeyen yoktur
~~Sustum! Acılarım konuşuyor Yalnız~~ Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 8:52 am tarafından cihan sanli

En iyi yollayıcılar
cihan sanli
~~Sustum! Acılarım konuşuyor Yalnız~~ I_vote_lcap~~Sustum! Acılarım konuşuyor Yalnız~~ I_voting_bar~~Sustum! Acılarım konuşuyor Yalnız~~ I_vote_rcap 
şerife sedef
~~Sustum! Acılarım konuşuyor Yalnız~~ I_vote_lcap~~Sustum! Acılarım konuşuyor Yalnız~~ I_voting_bar~~Sustum! Acılarım konuşuyor Yalnız~~ I_vote_rcap 
Murat Eyce
gülşen
fatih
sevdali gozler
muhammedali
deruni
goramaz58
SiyahNur
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 143 kişi Çarş. Ağus. 09, 2017 5:24 am tarihinde online oldu.

~~Sustum! Acılarım konuşuyor Yalnız~~

YazarMesaj
şerife sedef

şerife sedef

~~Sustum! Acılarım konuşuyor Yalnız~~ Empty
MesajKonu: ~~Sustum! Acılarım konuşuyor Yalnız~~   ~~Sustum! Acılarım konuşuyor Yalnız~~ Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 4:32 pm

Bir ölünün yalnızlığındadır yüreğim
Yalnızlığın acısını koynumda taşırım
Firak olmuş,vuslat olmuş fark etmiyor artık
Sustum!Acılarım konuşuyor Yalnız…

Ayrılıktan payımı aldım,şahdamarlarım kesik
Kırık bir mızrak olur bedenim
Adının Sen olduğu her şiiri bıraktım ben
Ruhumun dinmeyen nedametlerini yağmur sonralarına sakladım

Yağmur yağdığında neden sadece yüreğim ıslanır ki!
Güneş çıktığında neden ısıtmaz yüreğimi
Yoksa Katranımsı Bulutlara mı vuruldum ki

Sen hiç yüreği yalnız kalanı gördünmü?
Kararsızlık Buhtanından nasibini alanı
Umutları sabırla aşılayanı…
Boşlukları zamanla dolduranı,yüreği yalnız kalanı gördün mü!

Suküt Lehçemdeki kelimelerin yokluğuna takılı
Yalnızlığımın girdabındaki yüreğim şimdilerde
Azad olunmazmıyım,sen azede edersen
Ruhumun dinmeyen nedametlerini yağmur sonralarına sakladım

Kurtuluşum seninledir
Ağlamak mı yüreğinin içine mi akıtmak acıları
Hüzün mevsiminde yaşayan benim konuşma zamanım gitti
vuslat
http://www.karavasar.tr.gg

~~Sustum! Acılarım konuşuyor Yalnız~~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ahh.. Ey "Yalnız Sana..." deyip, gayrısına kulluk ettiğim..