Her Zaman Anlamak İçin Dinleyin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Her Zaman Anlamak İçin Dinleyin

89,5 Radyo Hilal

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» necip fazil ayasofya hitabesi
bir yılan kadar aşık olamadık Icon_minitimeCuma Mart 02, 2012 7:40 am tarafından cihan sanli

» osmanli hangi bolgeyi ne kadar yonetti
bir yılan kadar aşık olamadık Icon_minitimeC.tesi Şub. 25, 2012 7:17 am tarafından cihan sanli

» misvakin onemi
bir yılan kadar aşık olamadık Icon_minitimePtsi Şub. 20, 2012 6:58 am tarafından cihan sanli

» cay nasil demlenir
bir yılan kadar aşık olamadık Icon_minitimePerş. Şub. 09, 2012 6:46 pm tarafından cihan sanli

» Aksam namazi guzel bir animasyon
bir yılan kadar aşık olamadık Icon_minitimePerş. Şub. 09, 2012 7:54 am tarafından cihan sanli

» seyh sait...
bir yılan kadar aşık olamadık Icon_minitimePaz Şub. 05, 2012 8:45 am tarafından cihan sanli

» kemali desifre
bir yılan kadar aşık olamadık Icon_minitimePaz Şub. 05, 2012 8:33 am tarafından cihan sanli

» Günlük hayatta hangi isim, kaç kere, ne için zikredilmeli?
bir yılan kadar aşık olamadık Icon_minitimePaz Şub. 05, 2012 7:20 am tarafından cihan sanli

» Resulullah efendimizi taniyipta sevmeyen yoktur
bir yılan kadar aşık olamadık Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 8:52 am tarafından cihan sanli

En iyi yollayıcılar
cihan sanli
bir yılan kadar aşık olamadık I_vote_lcapbir yılan kadar aşık olamadık I_voting_barbir yılan kadar aşık olamadık I_vote_rcap 
şerife sedef
bir yılan kadar aşık olamadık I_vote_lcapbir yılan kadar aşık olamadık I_voting_barbir yılan kadar aşık olamadık I_vote_rcap 
Murat Eyce
gülşen
fatih
sevdali gozler
muhammedali
deruni
goramaz58
SiyahNur
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 143 kişi Çarş. Ağus. 09, 2017 5:24 am tarihinde online oldu.

bir yılan kadar aşık olamadık

YazarMesaj
şerife sedef

şerife sedef

bir yılan kadar aşık olamadık Empty
MesajKonu: bir yılan kadar aşık olamadık   bir yılan kadar aşık olamadık Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 11:15 pm

ALLAH Resulü ebubekir (sıddık-ı ekber )ile beraber mekkeli müşriklerden kaçarken sevr mağarasına sığınmışlar.ALLAH Resulünün uykusu gelmiş ve sıddık-ı ekberin kucağına yatmış bu arada ebabekir allah resulüne bir zarar gelmesin diye mağara da ki bütün delikleri bez parçalarıyla kapamış ama bez yetmemiş bütün delikleri kapamaya.

Bunun üzerine ebabekir elleri ve ayaklarıyla kapamış delikleri bu sırada ALLAH Resulü uyurken bir yılan ebabekir in ayağını sokmuş.Sıddı-ı ekber ALLAH Resulü uyanmasın diye acıya dayanmaya çalışmış ama gittikçe acı bütün bedenine yayılmış sıddık-ı ekber kendini iyice kasmış ve gözünden bir damla yaş o güzel ve nur yüzlü MUHAMMED(s.a.v.) in yüzüne damlamış ALLAH Resulü uyanmış bakmış sıddık-ı ekber acı çekiyor.-ne oldu ebabekir-yok bişey ya Resulallah-tekrar ne oldu ya ebabekir demiş.Sıddık-ı ekber bayılmış bu sırada bakmış ki ayağından kan akıyor hemen ayağına o şifalı tükürüğünü sürmüş bu sırada onünde kocaman bir yılan belirmiş.ALLAH Resulü yılana demiş ki: sen ne haya ile ebabekirin ayağını ısırdın demiş.Bunun üzerine yılan dile gelmiş: ey allahın rasulü ben 600 senedir bu mağara da seni bekliyorum demiş.Allah resulü demiş ki: benim buraya geleceğimi nerden biliyordun demiş.Yılan da, senin buraya geleceğini bana hz. İsa söyledi ya resulüllah ben senin ismini ilk duyar duymaz ismine aşık oldum hz isa buraya 600 sene sonra ahmed adında bir peygamber gelecek dedi ve ben 600 sene boyunca senin gelmeni bekledim.Seni görmeme ebabekir in ayakları engel oldu bende bu nedenle ebabekir-i ayağından ısırdım

iste ask, iste muhabbet, iste sevda.. Bir yilan nasil yanmis Rasullah'in s.a.v askiyla, muhabbetiyle, yanmaya varmiyiz canlar... Yandim ben, ben yandim ya rasulll

Mekke'deki Sevr daginin hasreti var hem yilaninPeygamber'i (s.a.v) cok bekledi izahi zor bu sevdaninOlamadim olamadim yilan kadar olamadimO yüce Rasul (s.a.v) askina onun gibi dalamadimYüce Rasul'un (s.a.v) askina onun gibi dalamadim

Ragara bir gül bahcesi, geldi kainat incisiYilanin derdi bambaska, onunki Rasul (s.a.v) sevgisiOlamadim olamadimm yilan kadar olamadimmO yüce Rasul (s.a.v) askina onun gibi dalamadimYüce Rasul'un (s.a.v) askina onun gibi dalamadim

Derdim seni görebilmek, muradima erebilmekArzum buydu ya Muhammed (s.a.v), hosgeldin sen diyebilmekOlamadim olamadim yilan kadar olamadimO yüce Rasul (s.a.v) askina onun gibi dalamadimYüce Rasul'un (s.a.v) askina onun gibi dalamadim...

http://www.karavasar.tr.gg

bir yılan kadar aşık olamadık
1 sayfadaki 1 sayfası