Her Zaman Anlamak İçin Dinleyin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Her Zaman Anlamak İçin Dinleyin

89,5 Radyo Hilal

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» necip fazil ayasofya hitabesi
^^  SEN GÖREN GÖZÜM İDİN ^^ Icon_minitimeCuma Mart 02, 2012 7:40 am tarafından cihan sanli

» osmanli hangi bolgeyi ne kadar yonetti
^^  SEN GÖREN GÖZÜM İDİN ^^ Icon_minitimeC.tesi Şub. 25, 2012 7:17 am tarafından cihan sanli

» misvakin onemi
^^  SEN GÖREN GÖZÜM İDİN ^^ Icon_minitimePtsi Şub. 20, 2012 6:58 am tarafından cihan sanli

» cay nasil demlenir
^^  SEN GÖREN GÖZÜM İDİN ^^ Icon_minitimePerş. Şub. 09, 2012 6:46 pm tarafından cihan sanli

» Aksam namazi guzel bir animasyon
^^  SEN GÖREN GÖZÜM İDİN ^^ Icon_minitimePerş. Şub. 09, 2012 7:54 am tarafından cihan sanli

» seyh sait...
^^  SEN GÖREN GÖZÜM İDİN ^^ Icon_minitimePaz Şub. 05, 2012 8:45 am tarafından cihan sanli

» kemali desifre
^^  SEN GÖREN GÖZÜM İDİN ^^ Icon_minitimePaz Şub. 05, 2012 8:33 am tarafından cihan sanli

» Günlük hayatta hangi isim, kaç kere, ne için zikredilmeli?
^^  SEN GÖREN GÖZÜM İDİN ^^ Icon_minitimePaz Şub. 05, 2012 7:20 am tarafından cihan sanli

» Resulullah efendimizi taniyipta sevmeyen yoktur
^^  SEN GÖREN GÖZÜM İDİN ^^ Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 8:52 am tarafından cihan sanli

En iyi yollayıcılar
cihan sanli
^^  SEN GÖREN GÖZÜM İDİN ^^ I_vote_lcap^^  SEN GÖREN GÖZÜM İDİN ^^ I_voting_bar^^  SEN GÖREN GÖZÜM İDİN ^^ I_vote_rcap 
şerife sedef
^^  SEN GÖREN GÖZÜM İDİN ^^ I_vote_lcap^^  SEN GÖREN GÖZÜM İDİN ^^ I_voting_bar^^  SEN GÖREN GÖZÜM İDİN ^^ I_vote_rcap 
Murat Eyce
gülşen
fatih
sevdali gozler
muhammedali
deruni
goramaz58
SiyahNur
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 143 kişi Çarş. Ağus. 09, 2017 5:24 am tarihinde online oldu.

^^ SEN GÖREN GÖZÜM İDİN ^^

YazarMesaj
şerife sedef

şerife sedef

^^  SEN GÖREN GÖZÜM İDİN ^^ Empty
MesajKonu: ^^ SEN GÖREN GÖZÜM İDİN ^^   ^^  SEN GÖREN GÖZÜM İDİN ^^ Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 11:18 pm

Sen yaralı . Yüreğime kondun, bense söz eyleyip dilimden uçuramadım seni ya Resûlallah!

Kalbim seninle tanıdı sevdayı, bense kırmızı bir gül verip canana, tanıtamadım seni ya Resûlallah!

Ruhum sensiz kördü, karanlıktı. Sen, gören gözüm idin ruhumun. Bense nefs gözlüğümü çıkarıp, gözümün ta içine bakanlara gösteremedim seni ya Resûlallah!

Sen ıslah ettin yüreğimi, huzuru oldun kalbimin. Bense nice sıkıntılı dostlarıma, yüreğimdeki senden bir buket sunup, huzur veremedim ya Resûlallah!

Sen solmasını istemediğim çiçeğiydin ruhumun, bense sünnetullah deryasından bir bardak su dökemedim sana ya Resûlallah!

Sen ziyafet verdin gönlüme, bense hadis sofrasına oturup lezzetini tadamadım ya Resûlallah!

Sen dertlerime ilâçtın, dermandın yaralarıma. Bense gözyaşlarımı su eyleyip içemedim seni ya Resûlallah!

Sen ki ahlâk merdiveninin zirvesindeydin. Bense terbiye çarığını giyip, huzuruna çıkamadım ya Resûlallah!

Sen bir hoşgörü pınarıydın, usulca aktın kalbimin derinliklerine. Bense içerine girip, günah kirlerimi yumamadım ya Resûlallah!

Sen ki yanık sevdamdın benim. Seni göremeyişin, göremeyecek oluşun ümitsizliği ateş olup yaktı beni. Bense Rahman'dan bir damla rahmet dilenip, bu ateşi söndüremedim ya Resûlallah!

Sen olmasan yoktu yüreğim, sen ki her şeydin benim için. Bense hiçbir şeyliğimi bilip, her daim boynumu bükemedim ya Resûlallah!

Yaşanılmaya en lâyık aşk sende idi, görülesi göz, duyulası söz sende. Bense Asr–ı Saadet'e benzemeyen şu ömrümde, seni bulamadım ya Resûlallah! .....
Ey nuru tüm evreni kuşatan Efendim...
Biliyorum ki ahirette kişi sevdiğiyle beraberdir...
Benim sevdiğim MUHAMMED MUSTAFA'DIR...
Benim sevdiğim MUHAMMED MUSTAFA'DIR...

Sallallahu aleyhi vessellem... ♥ ♥ ♥
http://www.karavasar.tr.gg

^^ SEN GÖREN GÖZÜM İDİN ^^
1 sayfadaki 1 sayfası